Nissan Qashqai
Esittely Nissan Qashqai, vm. 2008, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/LUY-649/
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltokirja
ULKONÄKÖ:
Metalliväri
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Ajovakauden hallinta
Sadetunnistin
Luistonestojärjestelmä
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
Lisävalo edessä
LED ajovalot
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Isofix
Automaattinen ilmastointi
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Tämän auton myynnistä vastaa Roope Pohjola 0207 890686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Muurame@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/LUY-649/Keskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 144000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 188 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1990 cm3 |
| Keskikulutus | 7.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 208 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 16.11.2007 |
| Edellinen katsastus | 14.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1350 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2085 kg |
| Omamassa | 1679 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Beige |
| Pituus | 4320 mm |
| Korkeus | 1610 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | LUY-649 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



