BMW 120
Esittely BMW 120, vm. 2016, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/LPV-941
ULKONÄKÖ:
M Sport-ulkopaketti
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
M Sport-sisäpaketti
Sport-vaihteisto
Nahka-Alcantaraverhoilu
Lämmitettävät etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Navigointijärjestelmä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Liikennemerkkitunnistin
Sadetunnistin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED-ajovalot
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Kaukovaloassistentti
PERUSTIEDOT:
Webasto
Vetokoukku
Avaimeton käynnistys
Ilmastointi
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAlustasarjaAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 213000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 228 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 4.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 109 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 19.11.2015 |
| Edellinen katsastus | 17.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 710 kg |
| Kokonaismassa | 1950 kg |
| Omamassa | 1460 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4330 mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | LPV-941 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com


