Chevrolet Camaro
Esittely Chevrolet Camaro, vm. 2010, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/LPE-541
Todella hieno V8 Camaro upealla harvinaisella väriyhdistelmällä!
Katsastus seuraavaksi 7.4.2027
Parhaalla SS2 RS varustepaketilla
Boston Premium äänentoisto
Remote Start
Nahkaverhoilu
Lasikattoluukku
Kuljettajan istuin täysin sähkösäätöinen
Apukuskin istuin osittain sähkösäädöllä
2x avaimet
Tummennetut lasit
Taustapeili automaattisesti himmentyvä
Pysäköintitutkat taakse
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet/rattivaihteet
Vakionopeudensäädin
Xenon ajovalot
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
AFM Disabler
Limited slip differential
Huoltohistoria: paperinen
Isofix
Ei ajettu talvella, alusta todella hyvässä kunnossa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: Ilman panoraamaaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurvatyynytUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenXenon-ajovalot
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 197887 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 294 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 4.8 s |
| Iskutilavuus | 6200 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.11.2009 |
| Edellinen katsastus | 7.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 2144 kg |
| Omamassa | 1812 kg |
| Istumapaikat | 4 |
| Väri | Keltainen |
| Pituus | 4840 mm |
| Korkeus | 1370 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Rekisteritunnus | LPE-541 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com



