Volvo V60
Esittely Volvo V60, vm. 2019, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/LOS-112
Hyvänä pidetty Suomi-auto Volvo juuri katsastettuna ja hyvin varusteltuna uuteen kotiin!
SISUSTA JA VERHOILU:
Polttoainetoiminen lisälämmitin ajastimella
Panorama lasikattoluukku
Nahkaverhoilu
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
Istuinlämmitys edessä ja takana
Säädettävä ristiseläntuki etuistuimissa
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Sisätilan tunnelmavalaistus väri säädettävissä
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Apukuskin istuin osittain sähkösäätöinen
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
Sähkötoiminen takaluukku hands free toiminnolla
Digital mittaristo
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Aktiivinen kaistallapitoavustin
City Safety -järjestelmä
Liikennemerkki-informaatio
Sivuturvatyynyt ja IC-turvaverhot
WHIPS-suojajärjestelmä
Kaistavahti
Törmäyksenesto
Autohold paikallaanpitoavustin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
LED automaattiset kaukovalot (päälle/pois)
Hätäjarrutusvalot
LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Kaukovaloassistentti
PERUSTIEDOT:
2x avaimet
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Sähköisesti kääntyvät takaniskatuet
Sähköpistoke takaistuimelle 12V
Vetokoukku, puoliautomaattinen
Seuraava katsastus 10.3.2028
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan turvaverkkoTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 331000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.9 s |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | 6.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 148 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 23.4.2019 |
| Edellinen katsastus | 10.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2230 kg |
| Omamassa | 1729 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4760 mm |
| Korkeus | 1420 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | LOS-112 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.





