Volkswagen Sharan
Esittely Volkswagen Sharan, vm. 2018, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/LOK-262
SISUSTA JA VERHOILU:
Sähkösäätöiset istuimet
Nahka-Alcantaraverhoilu
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
Lämmitettävät etuistuimet
Kuljettajanistuimen hierontatoiminto
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Ajotietokone
Navigointijärjestelmä
Äänentoistojärjestelmä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Ajonvakautusjärjestelmä
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintiavustin
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Sumuvalot
LED-päivävalot
Bi-Xenon ajovalot
PERUSTIEDOT:
Avaimeton käynnistys
7-paikkainen
Suomi-auto
Liukuovet molemmilla puolilla
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Huoltokirja
Sadetunnistin
Sähkötoiminen takaluukku
Takasivulasit ja takalasi tummennettu
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Käynnistyksenesto
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turvatyynyt
Varashälytin
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Isofix
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 120978 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 198 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.6 s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 137 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 13.4.2018 |
| Edellinen katsastus | 14.4.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2540 kg |
| Omamassa | 1843 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4950 mm |
| Korkeus | 1750 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Rekisteritunnus | LOK-262 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com



