Volvo V60
Esittely Volvo V60, vm. 2016, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämä Volvo V60 on juuri saapunut! Tämän auton saat itsellesi 0€ käsirahalla ja järkevällä kk-erällä.
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: paperinen
Suomi-auto
ULKONÄKÖ:
Metalliväri
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Digitaalinen mittaristo
Istuinlämmitys edessä ja takana
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella
Säädettävä ristiseläntuki
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Audio-sisääntuloliitäntä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Äänentoistojärjestelmä
AJOAVUSTIMET:
Ajotietokone
Ajovakauden hallinta
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
LED-päivävalot
Xenon ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Isofix
Kahdet renkaat
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Tavaratilan turvaverkko
Turvatyynyt
Vetokoukku
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:Sähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTavaratilan turvaverkkoTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄlypuhelimen integrointiÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 201000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.7 s |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | 4.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 109 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 23.5.2016 |
| Edellinen katsastus | 16.5.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omamassa | 1723 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Pituus | 4640 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
| Leveys | 1870 mm |
| Rekisteritunnus | LNN-943 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



