BMW X3
Esittely BMW X3, vm. 2013, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/LLS-196/
Suosittu ja varmatoiminen neliveto BMW
TÄRKEIMMÄT:
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Vakionopeudensäädin
Automaattinen ilmastointi
Bluetooth handsfree
Sporttinahkapenkit
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
AUX-In liitäntä
Radio BMW Professional
AJOAVUSTIMET:
Pysäköintietäisyyden valvonta (PDC)
DSC ajovakaudenhallintajärjestelmä
Dynaaminen luistonvalvonta (DTC)
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Alamäkihidastin (HDC)
Automaattinen Start/Stop toiminto
VALOT:
Xenon-ajovalot
Saattovalot
Sumuvalot
Valojen sähköinen korkeudensäätö
MUUT LISÄVARUSTEET:
Huoltotarpeenilmaisin
Ajotietokone
Sähkötoimiset ikkunat mukavuustoiminnolla
Monitoimiohjauspyörä
Sähkösäätöiset ja -lämmitteiset laajakulmaulkopeilit
Sisävalaistus
Isofix
2x renkaat
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 297000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8.5 s |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 147 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.1.2013 |
| Edellinen katsastus | 19.11.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2315 kg |
| Omamassa | 1800 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4650 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | LLS-196 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com




