Toyota Yaris
Esittely Toyota Yaris, vm. 2008, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/LCZ-233
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
MUUT LISÄVARUSTEET:
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
2x avain
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / MoottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräPenkinlämmittimetSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 79000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 64 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1290 cm3 |
| Keskikulutus | 6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 141 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 14.3.2008 |
| Edellinen katsastus | 23.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 900 kg |
| Vetokyky jarruitta | 550 kg |
| Kokonaismassa | 1480 kg |
| Omamassa | 1095 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 3750 mm |
| Korkeus | 1530 mm |
| Leveys | 1700 mm |
| Rekisteritunnus | LCZ-233 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com





