Subaru Forester
Esittely Subaru Forester, vm. 2017, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/KVP-226/
Tilava ja luotettava neliveto!
TÄRKEIMMÄT:
Peruutuskamera
Vetokoukku
Automaattinen 2-alueinen ilmastointi
Vakionopeudensäädin
Subaru Mirrorlink älypuhelimen integrointi
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
SISUSTA JA VERHOILU:
Sähkösäätöinen kuljettajanistuin
Keskikyynärnoja takaistuimella
3-piste turvavyöt kaikilla istuimilla
Lämmitettävät etuistuimet
Audiopainikkeet ohjauspyörässä
ISO-FIX-lastenistuinkiinnikkeet
VALOT:
Etusumuvalot
LED-päivävaloautomatiikka
MUUT LISÄVARUSTEET:
Ajotietokone + monitoimi-infonäyttö
Sähköikkunat
Sadetunnistin
Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
Ohjauspyörän etäisyyssäätö
Ohjauspyörän korkeussäätö
Ohjauspyörän nahkaverhoilu
1 CD-Radio(DAB), 7"-kosketusnäyttö, 6 kaijutinta, Bluetooth, USB/lisälaiteliitäntä
Etuistuinten lämmitys
TPMS-rengaspaineiden valvontajärjestelmä
Sähkösäätöiset ja -lämmitettävät taustapeilit
Sähköisesti taittuvat taustapeilit
Ohjaustehostin
Kauko-ohjattu keskuslukitus
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 1 CD-Radio(DAB), 7"-kosketusnäyttö, 6 kaijutinta, Bluetooth, USB/lisälaiteliitäntä3-piste turvavyöt kaikilla istuimillaAJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAjotietokone + monitoimi-infonäyttöAudio-liitäntäAudiopainikkeet ohjauspyörässäBluetoothEtuistuinten lämmitysEtusumuvalotHuoltokirja: PaperinenISO-FIX-lastenistuinkiinnikkeetIlmastointi, automaattinen, Dual ZoneIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kauko-ohjattu keskuslukitusKeskikyynärnoja takaistuimellaKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKuljettajan ja matkustajan etuturvatyynytLED-ajovalotLED-päivävaloautomatiikkaLuistonestojärjestelmäLämmitettävät etuistuimetMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjauspyörän etäisyyssäätöOhjauspyörän korkeussäätöOhjauspyörän nahkaverhoiluOhjauspyörän sähkölämmitysOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskameraPeruutuskamera: Kamera takanaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähköikkunatSähköisesti taittuvat taustapeilitSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöinen kuljettajanistuinSähkösäätöiset ja -lämmitettävät taustapeilitTPMS-rengaspaineiden valvontajärjestelmäTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeuden säädinVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 221000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 108 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.9 s |
| Iskutilavuus | 1998 cm3 |
| Keskikulutus | 5.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 148 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10.3.2017 |
| Edellinen katsastus | 5.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2080 kg |
| Omamassa | 1655 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Vihreä |
| Pituus | 4610 mm |
| Korkeus | 1740 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | KVP-226 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com




