BMW i4 M50
Esittely BMW i4 M50, vm. 2023, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KUS-255
Juuri katsastettu upea ja tehokas Suomi-auto BMW!
ULKONÄKÖ:
M Sport-paketti
M Sport -jarrut
Tummennetut ikkunat
M Sport takaspoileri
SISUSTA JA VERHOILU:
Widescreen
Alarm system
Ambient -tunnelmavalaistus
Akkukäyttöinen pysäköintilämmitin ajastimella ja etäohjaussovelluksella
Vernasca -nahkaverhoilu - Black decor stitching | Black
Etuistuinten sähkösäätö, kuljettajan istuin muistilla
Urheiluistuimet edessä
Käännettävät takaselkänojat (40:20:40)
Sähkösäätöiset istuimet
Lämmitettävät etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
3-alueinen automaattinen ilmastointi
BMW M Sisäkattoverhoilu Anthracite
Sensatec-verhoiltu kojelauta
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Harman Kardon Surround System -kaiutinjärjestelmä
BMW Live Cockpit Plus
Apple CarPlay
Android Auto
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Connectedpackage Professional
AJOAVUSTIMET:
Xtraboost
Mukautuva sport-ohjaustehostus
BMW IconicSounds (keinotekoinen käyntiääni)
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
Active guard plus
Adaptiivinen M Sport alusta
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Parking Assistant
VALOT:
Kaukovaloavustin
LED-päivävalot
LED Ajovalot
Ajovaloautomatiikka
PERUSTIEDOT:
2x Vanteet
2x Hyvät renkaat
Sähkötoiminen alle taittuva vetokoukku
Suomi-auto
Takaluukun automatiikka
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Sähköautojen ilmoituksissa valmistajan ilmoittamat tekniset tiedot, kuten esimerkiksi toimintamatka ja sähkönkulutus sekä akun latausnopeus ja kapasiteetti ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta optimiolosuhteissa. Auton todellinen kulutus, latausaika ja toimintasäde sekä akun kapasiteetti saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Poikkeavat sääolosuhteet saattavat rajoittaa ajoneuvon käyttöä ja/tai heikentää sen ominaisuuksia. Akun teho ja kapasiteetti heikkenevät käytössä sekä akun ikääntyessä. Ellei muuta ole mainittu, akkutestillä saatu arvo vastaa akun hallintajärjestelmästä luettua valmistajan laskemaa SoH-arvoa. SoH-arvoa ei voi suoraan verrata akun kapasiteettiin tai ominaisuuksiin. Akkutestin tulos voi erota muiden palveluntarjoajien tuloksesta johtuen mittaustapojen eroavaisuuksista.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmajousetIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 184000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 400 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 3.9 s |
| Iskutilavuus | 0 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.10.2022 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2735 kg |
| Omamassa | 2290 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4780 mm |
| Korkeus | 1450 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | KUS-255 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com



