Dacia Duster
Esittely Dacia Duster, vm. 2014, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
Tärkeimmät:
Suomi-auto
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Vakionopeudensäädin
Ilmastointi
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
Tummennetut takaikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
MEDIA NAV -multimediajärjestelmä (7" kosketusnäyttö, navigointi, radio, AUX- ja USB-liittimet, Bluetooth-musiikin suoratoistolla ja puhelintoiminnoilla
AJOAVUSTIMET:
ISOFIX kiinnityspaikat lastenistuimelle takasivupaikoilla
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
MUUT LISÄVARUSTEET:
Ajotietokone
Sähkötoimiset etulasinnostimet
Turvatyynyt kuljettajalle ja etumatkustajalle
Lukkiutumattomat ABS-jarrut
Sähkötoimiset takalasinnostimet
Kauko-ohjattava keskuslukitus
Sumuvalot
Luistonesto
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 166000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 92 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.4 s |
| Iskutilavuus | 1197 cm3 |
| Keskikulutus | 6.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 143 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3.1.2014 |
| Edellinen katsastus | 26.11.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 635 kg |
| Kokonaismassa | 1752 kg |
| Omamassa | 1277 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4320 mm |
| Korkeus | 1880 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | KRJ-952 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com




