SsangYong Korando
Esittely SsangYong Korando, vm. 2016, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KNM-292/
Nelivetoinen Korando vie perille säästä riippumatta - turvallista ja huolettomampaa ajamista ympäri vuoden!
Sisusta ja mukavuus
Ilmastointi
Etuistuimien lämmitys
Sähköikkunat
Keskuslukitus kaukosäätimellä
60:40 suhteessa taittuva takaistuimen selkänoja
ISOFIX-kiinnityspisteet
Tekniikka ja infotainment
Bluetooth
CD/Radio (MP3)
USB ja aux -liitäntä
6 kaiutinta
Ohjauspyörän audion ja Bluetoothin säätimet
Ajotietokone
Ajoavustimet ja turvallisuus
Vakionopeudensäädin
Mäkilähtöavustin
ESP-ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä (FTCS)
Kaatumisenestojärjestelmä (ARP)
Pysäköinti
Peruutustutka takana
Valot
LED-päiväajovalot
Projektorityyppiset ajovalot
Ulkovarusteet
Vetokoukku
Korinväriset, lämmitettävät ja sähkösäätöiset sivupeilit, integroidut suuntavilkut
Metalli-/erikoisväri
Suomiauto
2x renkaat alumiinivanteilla
Huoltokirja
Tämän auton myynnistä vastaa Antti Kihlström 0207 890 686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä muurame@vaihtoautomaa.com
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudion ja Bluetoothin ohjauspyöräsäätimetBluetoothCD/Radio, mp3, bluetooth, usb, 6 kaiutintaESP-ajonvakautusjärjestelmäEtuistuimien lämmitysISOFIX-kiinnityspisteetIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaatumisenestojärjestelmä (ARP)Kahdessa osassa (60:40) taitettava takaistuimen selkänojaKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukituksen kaukosäätöKeskuslukitus: KaukosäätöinenKorinväriset, lämmitettävät, sähkösäätöiset, suuntavilkulliset sivupeilitLED-päiväajovalotLuistonestojärjestelmäLuistonestojärjestelmä (FTCS)MUUT LISÄVARUSTEET:Metalli- ja erikoisväriMäkilähtöavustinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:Peruutustutka taakseProjektorityyppiset ajovalotPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:SähköikkunatSähkökäyttöiset ikkunatULKONÄKÖ:VALOT:VakionopeudensäädinVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 147000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 131 kW |
| Huippunopeus | 185 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2157 cm3 |
| Keskikulutus | 5.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 5 l/100km |
| Co2-päästöt | 152 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 18.7.2016 |
| Edellinen katsastus | 16.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2260 kg |
| Omamassa | 1782 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4410 mm |
| Korkeus | 1710 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | KNM-292 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com



