Honda Jazz
Esittely Honda Jazz, vm. 2016, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KNJ-529
Luotettavuudesta ja käytännöllisyydestä tunnettu näppärä automaatti Jazz. Loistava valinta kaupunki tai työmatka ajoon!
Kysy esittelyvideo myyjältä!
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät istuimet (edessä)
Kuljettajan istuimen manuaalinen korkeussäätö
ISOFix-kiinnityspisteet
Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
Ilmastointi
Sähkötoimiset ikkunat (edessä ja takana)
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeussäädin ja nopeusrajoitin
Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS)
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Ohjauspyörään sijoitetut audion säätimet
BluetoothTM Hands Free -puhelinjärjestelmä
USB-liitäntä
Radio ja CD-soitin
Monitoiminäyttö (MID)
AUX-liitäntä
4 kaiutinta
VALOT:
Automaattiset ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Tuulilasinpyyhkimissä sadetunnistin
Takalasinpyyhin tihku- ja peruutuskytkennällä
Yhdellä painalluksella toimivat sähkötoimiset ikkunat (kuljettaja)
Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
Lisätarvikepistoke (edessä)
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 4 kaiutintaAJOAVUSTIMET:AUX-liitäntäAjotietokoneAudio-liitäntäAutomaattiset ajovalotBluetoothTM Hands Free -puhelinjärjestelmäHuoltokirja: PaperinenISOFIX-kiinnityspisteetIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: KaukosäätöinenKuljettajan istuimen manuaalinen korkeussäätöLisätarvikepistoke (edessä)Lohkolämmitin / MoottorilämmitinLohkolämmitin ja sisäpistokeLuistonestojärjestelmäLukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS)Lukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät istuimet (edessä)MUUT LISÄVARUSTEET:Manuaalinen ilmastointiMonitoiminäyttö (MID)MonitoimiohjauspyöräOhjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätöOhjauspyörän vaihdevalitsimetOhjauspyörään sijoitetut audion säätimetOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetRadio ja CD-soitinSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoimiset ikkunat edessä ja takanaTakalasinpyyhin tihku- ja peruutuskytkennälläTurvatyynytTuulilasinpyyhkimissä sadetunnistinULKONÄKÖ:USBUSB-liitäntäVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVakionopeussäädin ja nopeusrajoitinVarashälytinVetokoukkuYhdellä painalluksella toimivat sähkötoimiset ikkunat (kuljettaja)ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 130000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 75 kW |
| Huippunopeus | 182 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 12 s |
| Iskutilavuus | 1318 cm3 |
| Keskikulutus | 4.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 106 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.5.2016 |
| Edellinen katsastus | 27.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1605 kg |
| Omamassa | 1164 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4010 mm |
| Korkeus | 1540 mm |
| Leveys | 1700 mm |
| Rekisteritunnus | KNJ-529 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



