Ford S-MAX
Esittely Ford S-MAX, vm. 2007, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KHG-896/
Iso ja tilava bensa-auto haluttuun hintaluokkaan!
Istuimet:
Kuljettajan istuimessa ristiseläntuen säätö
Lämmitettävät etuistuimet
Kaadettavat takaistuimet
Äänentoisto / infojärjestelmät:
Radio / CD-soitin
Aux
Ajoavustimet:
Ajovakauden hallintajärjestelmä (ESC)
ABS lukkiutumattomat jarrut
Muut lisävarusteet:
Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
Isofix-valmius
Kahdet renkaat
Automaattinen ilmastointi
Ajotietokone
Sähköikkunat
Sähkötoimiset peilit
Kauko-ohjattu keskuslukitus
Metalliväri
Monitoimiohjauspyörä
Kattotelineet
Huoltokirja
Tämän auton myynnistä vastaa Antti Kihlström 0207 890 686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä muurame@vaihtoautomaa.com
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAjovakauden hallintajärjestelmä ESCAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofixIsofix-valmiusIstuimet: Kuljettajan istuimessa ristiseläntuensäätöKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLohkolämmitin ja sisäpistokeLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiLämmitettävät etuistuimetMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetRadio/CD-soitinSISUSTA JA VERHOILU:SisätilanpistokeSumuvalotSähköikkunatSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoimiset peilitTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Väri: MetalliväriÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 270000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 107 kW |
| Huippunopeus | 194 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.9 s |
| Iskutilavuus | 1990 cm3 |
| Keskikulutus | 8.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 194 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 14.5.2007 |
| Edellinen katsastus | 17.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2340 kg |
| Omamassa | 1605 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4770 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | KHG-896 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



