Opel Insignia
Esittely Opel Insignia, vm. 2018, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/JKS-174
Todella upea varusteltu ja siisti Insignia!
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävä tuulilasi
Lämmitettävät etuistuimet
Lämmitettävä ohjauspyörä
Kaksivyöhykkeinen automaatti-ilmastointi
Monitoimisäätimet ohjauspyörässä
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä, joka päällystetty Alcantaralla
Osanahkaverhoilu
Osittain sähkösäätöiset urheiluistuimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Digitaalinen 4,2 tuuman mittaristo
IntelliLink-multimediajärjestelmä Navi
Apple carplay ja Android auto
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
AJOAVUSTIMET:
HUD-tuulilasinäyttö
Katveavustin / BLIS
Ajonvakautusjärjestelmä (ESP)
Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
Sadetunnistin
ABS-jarrut, levyjarrut edessä ja takana, hätäjarrutehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
Törmäyshälytys ja hätäjarrutustehostin
Kuljettajan avustimet Risteävän liikenteen varoitin taakse, Edistynyt pysäköintiavustin, Katvealueen- / kaistanvaihtovaroitin, Peruutuskamera,Liikennemerkkien tunnistus
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka, sensorit edessä ja takana
Pysäköintiavustin
Peruutuskamera
VALOT:
Intellilux LED MATRIX - adaptiiviset ajovalot
Kaukovaloavustin
LED-päiväajovalot ja LED-takavalot
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: sähköinen
Irroitettava vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Avaimeton kulku- ja käynnistys Keyless
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 164600 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 203 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1598 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 134 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.2.2018 |
| Edellinen katsastus | 16.10.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 730 kg |
| Kokonaismassa | 2095 kg |
| Omamassa | 1522 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4900 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | JKS-174 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com



