Skoda Octavia
Esittely Skoda Octavia, vm. 2017, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/JKI-548
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
Kattotelineet
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Isofix
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Liikennemerkkitunnistin
Ajovakauden hallinta
Vireystilatunnistus
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Xenon ajovalot
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: paperinen
Vetokoukku
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenInvalidivarustusIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 249000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 216 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8.2 s |
| Iskutilavuus | 1395 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 119 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 13.1.2017 |
| Edellinen katsastus | 27.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 630 kg |
| Kokonaismassa | 1847 kg |
| Omamassa | 1277 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4780 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Rekisteritunnus | JKI-548 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



