Chevrolet Avalanche
Esittely Chevrolet Avalanche, vm. 2004, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämä tyylikäs Avalanche on juuri saapunut! Tämän auton saa itselleen 0€ käsirahalla ja järkevällä kk-erällä.
PERUSTIEDOT:
Truckmasters
Suomi-auto
Huoltohistoria
5-Paikkainen
Ei nopeudenrajointa
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Lasikattoluukku
Nahkaverhoilu
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
Lämmitettävät etuistuimet
Automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bose äänentoisto
AJOAVUSTIMET:
Säädettävä neliveto
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
LED-Lisäpitkät
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Aluvanteet
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Huoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kattoluukku: Ilman panoraamaaKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetSISUSTA JA VERHOILU:Sähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:VetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Kevyt kuorma-auto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2004 |
| Mittarilukema | 231000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 217 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 5350 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.4.2004 |
| Edellinen katsastus | 22.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | kg |
| Omamassa | 2860 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 5630 mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | 2030 mm |
| Rekisteritunnus | JJR-26 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com


