Volkswagen Caddy
Esittely Volkswagen Caddy, vm. 2014, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Lyhyt - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 135000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 75 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1598 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 129 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 31.10.2013 |
| Edellinen katsastus | 9.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 700 kg |
| Kokonaismassa | 2159 kg |
| Omamassa | 1485 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4410 mm |
| Korkeus | 1860 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | JJC-396 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




