Seat Leon
Esittely Seat Leon, vm. 2011, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/JIR-690
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Radio
Yhdistetty aux-in- ja USB-liitäntä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Yhdet vanteet
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AlustasarjaAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmajousetIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 314000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 214 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8.2 s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 134 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 26.8.2011 |
| Edellinen katsastus | 31.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 690 kg |
| Kokonaismassa | 1890 kg |
| Omamassa | 1395 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4320 mm |
| Korkeus | 1410 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | JIR-690 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com




