Mazda 6
Esittely Mazda 6, vm. 2009, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/JGU-125
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
SISUSTA JA VERHOILU:
Osanahkaverhoilu
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
VALOT:
Sumuvalot edessä ja takana
Ajovalojen pesin
Ajovaloautomatiikka
MUUT LISÄVARUSTEET:
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 169000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.3 s |
| Iskutilavuus | 1798 cm3 |
| Keskikulutus | 6.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 159 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 16.11.2009 |
| Edellinen katsastus | 7.11.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 550 kg |
| Kokonaismassa | 1885 kg |
| Omamassa | 1355 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4760 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | JGU-125 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com




