Volvo S40
Esittely Volvo S40, vm. 2004, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/JFP-345
- Suomi-auto
- Lämmitettävät etuistuimet
- Automaattinen ilmastointi
- Radion
- Sumuvalot
- Lohkolämmitin ja sisäpistoke
- Kahdet renkaat
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Huoltokirja, 08/24 161tkm vaihdettu jakopää
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- Huoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetRengaspainevalvonta -järjestelmäSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatTurvatyynytVarashälytinÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2004 |
| Mittarilukema | 167000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2430 cm3 |
| Keskikulutus | 9.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 13.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 217 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 24.3.2004 |
| Edellinen katsastus | 19.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 700 kg |
| Kokonaismassa | 1930 kg |
| Omamassa | 1457 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Vihreä |
| Pituus | 4470 mm |
| Korkeus | 1450 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | JFP-345 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.


