BMW 520
Esittely BMW 520, vm. 2018, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: sähköinen
ULKONÄKÖ:
High gloss shadow line
Metalliväri
M Sport-paketti
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Digitaalinen mittaristo
Lämmitettävät etuistuimet
Musta sisäkattoverhoilu
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Osittain sähkösäätöiset istuimet edessä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
Panorama lasikattoluukku
Puhelimen langaton latausasema
Sisätilan tunnelmavalaistus väri säädettävissä
Tekstiilimatot
Urheiluistuimet edessä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Apple CarPlay
Android Auto
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Harman/Kardon äänentoisto
Navigointijärjestelmä Professional
Äänentoistojärjestelmä
AJOAVUSTIMET:
Ajotietokone
Ajovakauden hallinta
Ajonvakautusjärjestelmä
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Driving Assistant Plus - järjestelmä
HUD-tuulilasinäyttö
Katveavustin
Kaistavahti
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Liikennemerkkitunnistin
Vireystilatunnistus
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
Adaptiiviset ajovalot
Bi-Xenon ajovalot
Kaukovaloassistentti
LED-päivävalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Avaimeton käynnistys
Isofix
Kahdet renkaat
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Sadetunnistin
Sähkötoiminen alle taittuva vetokoukku
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sumuvalot
Tavaratilan turvaverkko
Turvatyynyt
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaton avausmekanismi: SähköinenKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTavaratilan turvaverkkoTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinULKONÄKÖ:USBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄlypuhelimen integrointiÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 175991 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 4.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 119 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 24.10.2017 |
| Edellinen katsastus | 25.3.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2390 kg |
| Omamassa | 1735 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4940 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1870 mm |
| Rekisteritunnus | IYZ-812 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




