Renault Zoe
Esittely Renault Zoe, vm. 2022, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria:Paperinen
Automaattinen ilmastointi
Avaimeton kulku- ja käynnistys
ULKONÄKÖ:
Tummennetut takalasit
SISUSTA JA VERHOILU:
Osanahkaverhoilu
Lämmitettävät etuistuimet
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Easy Link 9,3" näytöllä ja navigoinnilla
Bluetooth mediantoisto
Audio-sisääntuloliitäntä
Äänentoistojärjestelmä
AJOAVUSTIMET:
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
Ajovakauden hallinta
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Aktiivinen pysäköintiavustin ja katvealueen valvontajärjestelmä
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Sumuvalot
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
MUUT LISÄVARUSTEET:
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Isofix
Kahdet renkaat
ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
Sadetunnistin
Kuljettajan etuturvatyyny
Sähkötoiminen seisontajarru
ABS-jarrut, hätäjarrutustehostin
Lämmitettävä takalasi
Sähkötoimiset lasinnostimet
Älyavainkortti
Digitaalinen mittaristo
CCS
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Sähköautojen ilmoituksissa valmistajan ilmoittamat tekniset tiedot, kuten esimerkiksi toimintamatka ja sähkönkulutus sekä akun latausnopeus ja kapasiteetti ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta optimiolosuhteissa. Auton todellinen kulutus, latausaika ja toimintasäde sekä akun kapasiteetti saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Poikkeavat sääolosuhteet saattavat rajoittaa ajoneuvon käyttöä ja/tai heikentää sen ominaisuuksia. Akun teho ja kapasiteetti heikkenevät käytössä sekä akun ikääntyessä. Ellei muuta ole mainittu, akkutestillä saatu arvo vastaa akun hallintajärjestelmästä luettua valmistajan laskemaa SoH-arvoa. SoH-arvoa ei voi suoraan verrata akun kapasiteettiin tai ominaisuuksiin. Akkutestin tulos voi erota muiden palveluntarjoajien tuloksesta johtuen mittaustapojen eroavaisuuksista.
Auton varusteet
- ABS-jarrut, hätäjarrutustehostinAJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjovakauden hallintaAjovaloautomatiikkaAktiivinen pysäköintiavustin ja katvealueen valvontajärjestelmäAudio-liitäntäAudio-sisääntuloliitäntäAutomaattinen ilmastointiAvaimeton käynnistysBluetoothBluetooth mediantoistoESC-ajovakauden hallintajärjestelmäEasy Link 9,3" näytöllä ja navigoinnillaHuoltohistoria: sähköinenHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofixKahdet renkaatKaista-avustinKaistavahtiKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKuljettajan etuturvatyynyLED-ajovalotLED-päivävalotLiikennemerkkitunnistinLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä takalasiLämmitettävät etuistuimetMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiltu monitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOsanahkaverhoiluPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskameraPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaPysäköintitutkat eteen ja taakseSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilitSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen seisontajarruSähkötoimiset lasinnostimetTummennetut takalasitULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenÄlyavainkorttiÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 73000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 140 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.5 s |
| Iskutilavuus | 0 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7.10.2022 |
| Edellinen katsastus | 3.11.2025 |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 1988 kg |
| Omamassa | 1577 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4090 mm |
| Korkeus | 1560 mm |
| Leveys | 1730 mm |
| Rekisteritunnus | ISL-837 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com



