Volkswagen Golf
Esittely Volkswagen Golf, vm. 2016, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/IRK-904
- Huoltohistoria: sähköinen
- Lämmitettävät etuistuimet
- 2-alueinen automaattinen ilmastointi
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Bluetooth mediantoisto
- Bluetooth Handsfree
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Ajovakauden hallinta
- Lohkolämmitin ja sisäpistoke
- Isofix
- Kahdet renkaat
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinVakionopeudensäädin: MukautuvaÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 162000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 191 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1598 cm3 |
| Keskikulutus | 4.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 4 l/100km |
| Co2-päästöt | 119 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 17.6.2016 |
| Edellinen katsastus | 25.3.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 710 kg |
| Kokonaismassa | 1930 kg |
| Omamassa | 1432 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | 4360 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | IRK-904 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.




