Volvo XC90
Esittely Volvo XC90, vm. 2013, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/IRH-687
ULKONÄKÖ:
R-Design-paketti
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto
R-Design verhoilu nahka, sport istuimet
Nahkaverhoilu
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Katveavustin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
Xenon ajovalot
LED-bar lisäpitkä
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
7-paikkainen
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurboTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 209000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 147 kW |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.3 s |
| Iskutilavuus | 2400 cm3 |
| Keskikulutus | 8.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 215 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 22.4.2013 |
| Edellinen katsastus | 11.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2250 kg |
| Vetokyky jarruitta | 2250 kg |
| Kokonaismassa | 2770 kg |
| Omamassa | 2212 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4810 mm |
| Korkeus | 1740 mm |
| Leveys | 1940 mm |
| Rekisteritunnus | IRH-687 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com



