BMW 535
Esittely BMW 535, vm. 2014, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Varusteen nimi
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/IPN-549
ULKONÄKÖ:
M Sport-paketti
M Sport -alusta
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
M Sport sisäpaketti
Panorama lasikattoluukku
Sport-automaattivaihteisto
Urheiluistuimet
Osittain sähkösäätöiset istuimet
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Musta sisäkattoverhoilu
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Harman/Kardon äänentoisto
Mittariston ajotietokonenäyttö laajennetulla sisällöllä
Navigointijärjestelmä Professional
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
HUD-tuulilasinäyttö
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Bi-Xenon ajovalot
Kaukovaloassistentti
MUUT LISÄVARUSTEET:
Ovien Soft-Close toiminto
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkötoiminen alle taittuva vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Avaimeton käynnistys
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 289000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 230 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2993 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 155 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2.1.2014 |
| Edellinen katsastus | 8.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2500 kg |
| Omamassa | 1925 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4910 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | IPN-549 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




