BMW 520
Esittely BMW 520, vm. 2015, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä https://www.vaihtoautomaa.com/auto/IOU-531
ULKONÄKÖ:
M Sport-paketti
Tummennetut ikkunat
Individual Shadow Line ulkoiset yksityiskohdat
Urheilullinen alusta
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
M Sport-paketti
Nahkaverhoilu
Urheiluistuimet
Osittain sähkösäätöiset istuimet
Lämmitettävät etuistuimet
4-alueinen automaattinen ilmastointi
Musta sisäkattoverhoilu
Nahkaverhoiltu M-sport ohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Mittariston ajotietokonenäyttö laajennetulla sisällöllä
HiFi äänentoisto
Navigointijärjestelmä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Ajovakauden hallinta
Sadetunnistin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Led-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Xenon ajovalot
PERUSTIEDOT:
Sähkötoiminen alle taittuva vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Avaimeton käynnistys
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Kahdet renkaat ja yhdet vanteet
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: sähköinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 160000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 134 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.10.2014 |
| Edellinen katsastus | 13.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2330 kg |
| Omamassa | 1805 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4910 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | IOU-531 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




