Volvo XC90
Esittely Volvo XC90, vm. 2008, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/ILZ-891
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Nahkaverhoilu
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Radio
HiFi äänentoisto
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
7-paikkainen
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- Huoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 141000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 175 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 3190 cm3 |
| Keskikulutus | 12.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 17.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 9.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 289 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 24.9.2007 |
| Edellinen katsastus | 20.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2250 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2760 kg |
| Omamassa | 2125 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4810 mm |
| Korkeus | 1740 mm |
| Leveys | 1910 mm |
| Rekisteritunnus | ILZ-891 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.




