Volkswagen Golf
Esittely Volkswagen Golf, vm. 2011, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/IJH-244
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
Sähkötoimiset ikkunat
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
MUUT LISÄVARUSTEET:
Aux-in sisääntulo
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 133000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 77 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1197 cm3 |
| Keskikulutus | 5.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 134 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.7.2010 |
| Edellinen katsastus | 14.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 630 kg |
| Kokonaismassa | 1820 kg |
| Omamassa | 1264 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4310 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | IJH-244 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com


