Nissan Navara
Esittely Nissan Navara, vm. 2022, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/GZY-779/
TÄRKEIMMÄT:
NissanConnect multimedia- ja navigointijärjestelmä
Peruutuskamera
Automaattinen ilmastointi kaksivyöhykkeisellä säädöllä
Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
Kessy
Bluetooth-yhteys / USB-liitäntä / Aux In -liitäntä
Drive assist HD -värinäyttö ulkolämpötilamittarilla
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
VALOT:
Ajovaloautomatiikka, saattovalotoiminto
Takasumuvalo
LED-vilkut sivupeileissä
SISUSTA JA VERHOILU:
ISOFIX-kiinnityspisteet
Kokoontaittuvat takaistuimet
Lämmitettävät etuistuimet
6 kaiutinta
Luistonestojärjestelmä (TCS)
Sähkötoimiset etuikkunat
Sähkötoimiset takaikkunat
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
Lämmitettävät sähkötoimiset sivupeilit
Taittuvat sähkötoimiset sivupeilit
MUUT LISÄVARUSTEET:
Sivuturvatyynyt, 2 kpl
Etumatkustajan turvatyynyt, 2kpl
Mäkilähtöavustin (HSA)
Alamäkiavustin (HDC)
ABS-jarrut elektronisella jarrutasapainonhallinnalla
Automaattisesti himmentyvä peruutuspeili
Äänentoiston säätimen näppäimet ohjauspyörässä (audio + hands free)
Ohjaustehostin
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 6 kaiutintaABS-jarrut elektronisella jarrutasapainonhallinnallaAJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAjovaloautomatiikka, saattovalotoimintoAlamäkiavustin (HDC)Audio-liitäntäAutomaattinen ilmastointi kaksivyöhykkeisellä säädölläAutomaattisesti himmentyvä peruutuspeiliAvaimeton käynnistysBluetoothBluetooth-yhteys / USB-liitäntä / Aux In -liitäntäDrive assist HD -värinäyttö ulkolämpötilamittarillaEtumatkustajan turvatyynyt, 2kplHuoltokirja: PaperinenISOFIX-kiinnityspisteetIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKiinteä vetokoukku, TEK13-nastainenKokoontaittuvat takaistuimetLED-ajovalotLED-vilkut sivupeileissäLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLuistonestojärjestelmä (TCS)Lukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät etuistuimetLämmitettävät sähkötoimiset sivupeilitMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinMäkilähtöavustin (HSA)Nahkaverhoiltu ohjauspyöräNavigointijärjestelmäNissanConnect multimedia- ja navigointijärjestelmäOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskameraPeruutuskamera: Kamera takanaSISUSTA JA VERHOILU:SisätilanpistokeSivuturvatyynyt, 2 kplSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoimiset etuikkunatSähkötoimiset takaikkunatTaittuvat sähkötoimiset sivupeilitTakasumuvaloTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitinVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄlyavainjärjestelmä avaimettomalla keskuslukituksella sekä moottorin käynnistyspainikkeellaÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:ÄänentoistojärjestelmäÄänentoiston säätimen näppäimet ohjauspyörässä (audio + hands free)
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 90000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.2 s |
| Iskutilavuus | 2298 cm3 |
| Keskikulutus | 9.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 248 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11.3.2022 |
| Edellinen katsastus | 25.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3250 kg |
| Omamassa | 2175 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 5330 mm |
| Korkeus | 1860 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | GZY-779 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



