Volvo V90
Esittely Volvo V90, vm. 2021, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/GPY-619/
Nyt olisi tarjolla loistavan ajokokemuksen takaava huippuvarusteltu V90 valmiina uudelle omistajalle!
Kysy esittelyvideo myyjältä!
Pilot paketti
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Adaptiiviset Full LED ajovalot "Thors Hammer"
Liikennemerkkien tunnistus
Tutkat edessä ja takana
Peruutuskamera
Bliss
Digimittaristo
Harmankardon äänentoistojärjestelmä
Navigointi
Carplay ja Android auto
Bluetooth
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Automaattinen ilmastointi
Ratinlämmitys
Penkinlämmittimet edessä ja takana reunapaikoilla
Volvo On Call
Avaimeton käynnistys ja kulku
Kuljettajan istuin sähkösäädöillä ja muistilla
Sähkötoiminen takaluukku handsfree- toiminnolla
Sähkölasit
Sähköpeilit
Isofix
Kaadettavat takaistuimet
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Plug-in hybridien sekä itselataavien hybridien ilmoituksissa valmistajan ilmoittamat tekniset tiedot, kuten esimerkiksi toimintamatka ja kulutus sekä akun latausnopeus ja kapasiteetti ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta optimiolosuhteissa. Auton todellinen kulutus, latausaika, kulutus ja toimintasäde sekä akun kapasiteetti saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Akun teho ja kapasiteetti heikkenevät käytössä sekä akun ikääntyessä. Poikkeavat sääolosuhteet saattavat rajoittaa ajoneuvon käyttöä ja/tai heikentää sen ominaisuuksia. Ellei muuta ole mainittu, akkutestillä saatu arvo vastaa akun hallintajärjestelmästä luettua valmistajan laskemaa SoH-arvoa. SoH-arvoa ei voi suoraan verrata akun kapasiteettiin tai ominaisuuksiin. Akkutestin tulos voi erota muiden palveluntarjoajien tuloksesta johtuen mittaustapojen eroavaisuuksista.
Auton varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 201123 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 257 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 5.9 s |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | 2.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 47 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.1.2021 |
| Edellinen katsastus | 13.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2610 kg |
| Omamassa | 2159 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4950 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
| Leveys | 1890 mm |
| Rekisteritunnus | GPY-619 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com





