BMW 530
Esittely BMW 530, vm. 2013, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/GPV-588/
Tästä huippuvarusteltu ja tyylikäs BMW 5-sarjan Mansikka pellosta ilman adblue:ta valmiina seuraavalle!
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
BMW Individual kattokaiteet Shadow Line
Korinväriset puskurit ja ovenkahvat
SISUSTA JA VERHOILU:
Sähkötoimiset Comfort istuimet edessä, kahdella muistipaikalla
Nahkaverhoilu Dakota
Lämmitettävät etuistuimet
Urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen
Sisäkoristelistat Black high-gloss
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Head-Up -näyttö tuulilasissa
HiFi-kaiutinjärjestelmä
AUX-In liitäntä
USB audioliitäntä
Navigointijärjestelmä Professional
Ajotietokone
Huoltotarpeenilmaisin
AJOAVUSTIMET:
Aktiivivakionopeussäädin Stop&Go toiminnolla ( Adapt.vakionopeudensäädin )
DSC ajovakaudenhallintajärjestelmä
Dynaaminen luistonvalvonta (DTC)
Nopeusrajoitusnäyttö
ECO PRO -ajodynamiikan säätö ja seuranta
Jarruenergian talteenotto
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutustutka (PDC) eteen ja taakse
VALOT:
Xenon-ajovalot
Ajovalojen pesimet
Automaattinen ajovalojen korkeudensäätö
Etusumuvalot
Follow-me-home -toiminto
Mukautuvat ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Seisontalämmitys-/tuuletus
Ilmastointiautomatiikka
ISOFIX kiinnitys
Käynnistyksenestojärjestelmä
Törmäystunnistin
Nopeusrajoitusnäyttö
Takaluukun ikkunan aukaisu
Kuljettajan ja etumatkustajan etu- ja sivuturvatyynyt
Monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
Sähkösäätöiset ja lämmitetyt ulkopeilit
Keskuslukituksen kaukokäyttö
Avaimeton moottorin käynnistys
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAjovalojen pesimetAktiivivakionopeussäädin Stop&Go toiminnollaAudio-liitäntäAutomaattinen Start/Stop toimintoAutomaattinen ajovalojen korkeudensäätöAux-in LiitäntäAvaimeton käynnistysAvaimeton moottorin käynnistysBMW Individual kattokaiteet Shadow LineBluetoothComfort-etuistuimet, sähkötoimisetDSC ajovakaudenhallintajärjestelmäDynaaminen luistonvalvonta (DTC)ECO PRO -ajodynamiikan säätö ja seurantaEtusumuvalotFollow-me-home toimintoHead-Up -näyttö tuulilasissaHead-Up-näyttöHiFi-kaiutinjärjestelmäHuoltohistoria: paperinenHuoltokirja: PaperinenHuoltotarpeenilmaisinISOFIX kiinnitysIlmastointi: AutomaattinenIlmastointiautomatiikkaIsofix-valmiusJarruenergian talteenottoKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukituksen kaukokäyttöKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKorinväriset puskurit ja ovenkahvatKuljettajan ja etumatkustajan etu- ja sivuturvatyynytKäynnistyksenestoKäynnistyksenestojärjestelmäLaajennettu ilmastointiautomatiikkaLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät etuistuimetMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräMukautuvat ajovalotNahkaverhoiluNahkaverhoilu 'Dakota'NavigointijärjestelmäNavigointijärjestelmä ProfessionalNopeusrajoitusnäyttöOhjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätöOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutustutka (PDC) eteen ja taaksePolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSeisontalämmitys-/tuuletusSisäkoristelistat Black high-glossSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkösäätöiset ja lämmitetyt ulkopeilitSähkötoiminen takaluukkuSähkötoimiset Comfort istuimet edessä, kahdella muistipaikallaTakaluukun ikkunan aukaisuTurboTurvatyynytTörmäystunnistinULKONÄKÖ:USBUSB audioliitäntäUrheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinenVALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaXenon-ajovalotÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 214000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 190 kW |
| Huippunopeus | 245 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2993 cm3 |
| Keskikulutus | 5.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 149 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.2.2013 |
| Edellinen katsastus | 9.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2520 kg |
| Omamassa | 1940 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4910 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | GPV-588 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com




