BMW X5
Esittely BMW X5, vm. 2020, Automaattinen
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
*Rahoitus ilman käsirahaa* *Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä* *Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle*
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
Varmista auton paikalla olo myyjältä!
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: sähköinen
ULKONÄKÖ:
M Sport-paketti
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Akkukäyttöinen pysäköintilämmitin ajastimella ja etäohjaussovelluksella
Digitaalinen mittaristo
Nahkaverhoilu
Hierontatoiminto etuistuimissa
Sähkötoimiset Comfort istuimet edessä, kahdella muistipaikalla
Istuinlämmitys edessä ja takana
Säädettävä ristiseläntuki
4-alueinen automaattinen ilmastointi
Lämmitettävä ohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
Ohjauspyörän sähkösäätö muistitoiminnolla
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Harman Kardon surround system
Head-Up -näyttö
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
BMW Night Vision -pimeänäköavustin, jossa jalankulkija- sekä eläintunnistus
Driving Assistant Professional
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Katveavustin
Kaistavahti
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
360°-kamera
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Adaptiiviset LED-ajovalot
Kaukovaloavustin
LED-päivävalot
Kaukovaloassistentti
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Ilmajousitus
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Plug-in hybridien sekä itselataavien hybridien ilmoituksissa valmistajan ilmoittamat tekniset tiedot, kuten esimerkiksi toimintamatka ja kulutus sekä akun latausnopeus ja kapasiteetti ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta optimiolosuhteissa. Auton todellinen kulutus, latausaika, kulutus ja toimintasäde sekä akun kapasiteetti saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Akun teho ja kapasiteetti heikkenevät käytössä sekä akun ikääntyessä. Poikkeavat sääolosuhteet saattavat rajoittaa ajoneuvon käyttöä ja/tai heikentää sen ominaisuuksia. Ellei muuta ole mainittu, akkutestillä saatu arvo vastaa akun hallintajärjestelmästä luettua valmistajan laskemaa SoH-arvoa. SoH-arvoa ei voi suoraan verrata akun kapasiteettiin tai ominaisuuksiin. Akkutestin tulos voi erota muiden palveluntarjoajien tuloksesta johtuen mittaustapojen eroavaisuuksista.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmajousetIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetLED-ajovalotLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 118000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2998 cm3 |
| Keskikulutus | 1.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 32 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 22.5.2020 |
| Edellinen katsastus | 21.5.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3150 kg |
| Omamassa | 2510 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4920 mm |
| Korkeus | 1750 mm |
| Leveys | 2000 mm |
| Rekisteritunnus | GPH-669 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



