Audi Q2
Esittely Audi Q2, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/GMM-887/
Tästä sporttinen ja tyylikäs nelikko Q2 suoraan ajoon!
Kysy lisää myyjältä!
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: sähköinen
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
Alumiiniset ovien kynnyslistat
Korinväriset pyöränkaaret
SISUSTA JA VERHOILU:
3-puolainen monitoimiurheiluohjauspyörä
Automaatti-ilmastointi, 2-alueinen
Korkeudensäätö molemmissa etuistuimissa
Urheiluistuimet edessä
Lämmitettävät etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
MMI Radio Plus
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Paikallaanpitoavustin (Audi hold assist)
Kuljettajan informaatiojärjestelmä värinäytöllä
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Akustinen pysäköintijärjestelmä takana
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED-ajovalot, täysin LED-tekniikalla toteutetut ajovalot
Valo- ja sadetunnistin
MUUT LISÄVARUSTEET:
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Isofix
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 3-puolainen monitoimiurheiluohjauspyöräAJOAVUSTIMET:Adaptiivinen vakionopeudensäädinAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAkustinen pysäköintijärjestelmä takanaAlumiiniset ovien kynnyslistatAluvanteet kesä-ja talvirenkaissaAudio-liitäntäAutomaatti-ilmastointi (2-alueinen)Avaimeton kulku- ja käynnistysAvaimeton käynnistysBluetoothBluetooth HandsfreeBluetooth mediantoistoBluetooth-liitäntäHuoltohistoria: sähköinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofixIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetKorinväriset pyöränkaaretKorkeudensäätö molemmissa etuistuimissaLED-ajovalotLED-ajovalot, täysin LED-tekniikalla toteutetut ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät etuistuimetMMI Radio PlusMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:Paikallaanpitoavustin (Audi Hold Assist)PenkinlämmittimetPysäköintitutkaPysäköintitutkat eteen ja taakseSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSuomi-autoSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSäädettävä ristiseläntukiTummennetut ikkunatTurvatyynytULKONÄKÖ:UrheiluistuimetUrheiluistuimet, edessäVALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaValo- ja sadetunnistinÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 90000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 218 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 7.3 s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 132 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.6.2017 |
| Edellinen katsastus | 26.3.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2040 kg |
| Omamassa | 1555 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4320 mm |
| Korkeus | 1550 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Rekisteritunnus | GMM-887 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com


