Toyota Corolla
Esittely Toyota Corolla, vm. 2004, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämä vähän ajettu Corolla on juuri tullut, soita ja kysy lisää!
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria
Juuri katsastettu
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Sähkökäyttöiset etuikkunat
Sähköpeilit
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Radio ja CD-soitin
MUUT LISÄVARUSTEET:
Lohkolämmitin
Isofix
Kahdet renkaat
2 x vanteet
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:OhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetSISUSTA JA VERHOILU:Sähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2004 |
| Mittarilukema | 185000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 71 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1390 cm3 |
| Keskikulutus | 6.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 159 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.1.2004 |
| Edellinen katsastus | 24.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1655 kg |
| Omamassa | 1210 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4180 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
| Leveys | 1710 mm |
| Rekisteritunnus | GLR-125 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



