Hyundai i20
Esittely Hyundai i20, vm. 2015, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/GKY-817
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
Istuinlämmitys etuistuimilla
ISOFIX kiinnikkeet lastenistuimille takaistuimella
Audiosäätimet ohjauspyörässä
Radio/cd/mp3-soitin
Lohkolämmitin
Kahdet renkaat vanteineen
Manuaalinen ilmastointi
Ohjaustehostin
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- Huoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilit
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 85000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 63 kW |
| Huippunopeus | 168 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 12.7 s |
| Iskutilavuus | 1248 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 114 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 26.9.2014 |
| Edellinen katsastus | 27.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 850 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1515 kg |
| Omamassa | 1102 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | 4000 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1710 mm |
| Rekisteritunnus | GKY-817 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.




