Volvo XC90
Esittely Volvo XC90, vm. 2004, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/GJG-822
SISUSTA JA VERHOILU:
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella
Nahkaverhoilu
Sähkötoiminen kuljettajan istuin muistilla
Lämmitettävät etuistuimet
Puinen ohjauspyörä
2-alueinen automaattinen ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
HiFi äänentoisto
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
SIPS-sivuturvatyynyt
PERUSTIEDOT:
7-paikkainen
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2004 |
| Mittarilukema | 209000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2401 cm3 |
| Keskikulutus | 9.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 242 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 15.7.2003 |
| Edellinen katsastus | 20.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2250 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2735 kg |
| Omamassa | 2185 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4800 mm |
| Korkeus | 1740 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Rekisteritunnus | GJG-822 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com



