Ford Kuga
Esittely Ford Kuga, vm. 2019, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämä tyylikäs Ford Kuga on juuri saapunut myyntiin, soita ja kysy lisää!
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Lämmitettävä tuulilasi
Lämmitettävät etuistuimet
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
Osanahkaverhoilu
Säädettävä ristiseläntuki
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Äänentoistojärjestelmä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Ajotietokone
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintiavustin
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
LED-päivävalot
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Isofix
Kahdet renkaat
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lohkolämmitin ja sisähaara
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Tavaratilan turvaverkko
Turvatyynyt
Vetokoukku
Autolla mahdollisuus myös ajaa kaasulla.
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:SumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTavaratilan turvaverkkoTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 81000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 129 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1498 cm3 |
| Keskikulutus | 9.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 227 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 21.2.2019 |
| Edellinen katsastus | 1.10.2024 |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omamassa | 1800 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4540 mm |
| Korkeus | 1760 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | FSP-716 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



