Volkswagen Caddy Maxi
Esittely Volkswagen Caddy Maxi, vm. 2017, Käsivalintainen
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
*Rahoitus ilman käsirahaa* *Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä* *Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle*
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Huoltokirja
Alv.vähennyskelpoinen
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
Kuljettajanistuimen korkeussäätö
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Monitoiminäyttö Premium, värinäyttö
Bluetooth mediantoisto ja handsfree
Audio-sisääntuloliitäntä
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Luistonestojärjestelmä
Sadetunnistin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
LED ajovalot
Sumuvalot
PAKETTIAUTONVARUSTEET:
Takaluukku ilman ikkunaa
Liukuovet molemmilla puolilla
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
4x avain
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 196000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | 178 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 5.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 146 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 17.2.2017 |
| Edellinen katsastus | 31.3.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1450 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2375 kg |
| Omamassa | 1708 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4880 mm |
| Korkeus | 1890 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | FSF-184 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



