Opel Vivaro
Esittely Opel Vivaro, vm. 2012, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämä siistikuntoinen ja hyvin varusteltu Vivaro on juuri tullut, soita ja kysy lisää!!
PERUSTIEDOT:
Huoltokirja
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto ajastimella
Penkinlämmittimet
Ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Kosketusnäyttö
Radio
USB- ja AUX-liitäntä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
VALOT:
LED-lisävalo
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Pariovet takana
Liukuovi
Seinien ja lattian vanerointi
Sähköisesti säädettävät ulkopeilit
Kahdet renkaat
2 x vanteet
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSISUSTA JA VERHOILU:Sähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 184000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 84 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 7.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 198 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1.3.2012 |
| Edellinen katsastus | 19.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3030 kg |
| Omamassa | 1953 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 5180 mm |
| Korkeus | 1920 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Rekisteritunnus | FRB-698 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




