Fiat Ducato
Esittely Fiat Ducato, vm. 2022, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/FRA-363
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
Kuljettajan penkinlämmitin
Ilmastointi
Monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Lämmitettävä tuulilasi
Kahdet renkaat
Pariovet takana
Liukuovi
Seinien ja lattian vanerointi
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Ensimmäiseltä käyttäjältä
Suomi-auto
ALV-vähennyskelpoinen
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Puolikorkea |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 64000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 152 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2184 cm3 |
| Keskikulutus | 10.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 238 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 16.8.2022 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2178 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 6130 mm |
| Korkeus | 2520 mm |
| Leveys | 2050 mm |
| Rekisteritunnus | FRA-363 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com


