BMW 520
Esittely BMW 520, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
Tästä erittäin mukavan kyydin tarjoava tyylikäs 5-sarjalainen tuomaan laatua arkeen!
ADBLUE rempattu!
PERUSTIEDOT:
Sähköinen huoltohistoria
ULKONÄKÖ:
M Sport urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen
Metalliväri - Sophisto Grey Brilliant Effect
SISUSTA JA VERHOILU:
Nahkaverhoilu 'Dakota' - Black / Black
Urheiluistuimet edessä
Aktiiviset niskatuet, edessä
Etuistuimet osittain sähkösäätöiset
Lastenistuimen ISOFIX liitännät takaistuimilla
Lämmitettävät etuistuimet
Pääntuet takana
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth
Radio ja CD-soitin
AUX-liitännät
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutustutka (PDC) eteen ja taakse
VALOT:
Ajovalojen pesimet
Follow-me-home toiminto
Mukautuvat LED ajovalot
Kaukovaloassistentti
MUUT LISÄVARUSTEET:
Comfort Access -järjestelmä
Takaluukun automatiikka
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Keskikyynärnoja takana, sisältää säilytyslokeron
Korinväriset puskurit ja ovenkahvat
Korinväriset ulkopeilit
Sähkösäätöiset ja lämmitetyt ulkopeilit
Avaimeton moottorin käynnistys
Comfort Access -järjestelmä
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAjovalojen pesimetAktiiviset niskatuet, edessäAmbient -valopaketti Sisätilan tunnelmavalot - Valaistut ulko-ovien kahvat - Kromikoristeet ulko -ovien kahvoissa - Takamatkustamon lukuvalotAudio-liitäntäAutomaattisesti himmentyvä taustapeiliAvaimeton käynnistysAvaimeton moottorin käynnistysBluetoothComfort Access -järjestelmäEtuistuimet osittain sähkösäätöisetFollow-me-home toimintoHuoltokirja: SähköinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KaukovaloassistenttiKeskikyynärnoja takana, sisältää säilytyslokeronKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKorinväriset puskurit ja ovenkahvatKorinväriset ulkopeilitKäynnistyksenestoLED-ajovalotLastenistuimen ISOFIX liitännät takaistuimillaLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät etuistuimetM Sport urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinenMUUT LISÄVARUSTEET:Metalliväri - Sophisto Grey Brilliant EffectMonitoimiohjauspyöräMukautuvat LED ajovalotNahkaverhoiluNahkaverhoilu 'Dakota' - Black / BlackOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutustutka (PDC) eteen ja taaksePysäköintitutkaPääntuet takanaSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkösäätöiset ja lämmitetyt ulkopeilitTakaluukun automatiikkaTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:UrheiluistuimetUrheiluistuimet, edessäVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 185000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 220 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8.2 s |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 132 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.12.2016 |
| Edellinen katsastus | 8.5.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2480 kg |
| Omamassa | 1915 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4910 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | FOE-652 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



