Citroen C3 Aircross
Esittely Citroen C3 Aircross, vm. 2019, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria
SISUSTA JA VERHOILU:
ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Kosketusnäyttö suomenkielinen
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka takana
Kaistavahti
VALOT:
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
MUUT LISÄVARUSTEET:
Isofix
2x avain
Aluvanteet
Kahdet renkaat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 91000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 61 kW |
| Huippunopeus | 164 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 14 s |
| Iskutilavuus | 1199 cm3 |
| Keskikulutus | 6.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 147 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 22.8.2019 |
| Edellinen katsastus | 27.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 650 kg |
| Vetokyky jarruitta | 560 kg |
| Kokonaismassa | 1720 kg |
| Omamassa | 1163 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4160 mm |
| Korkeus | 1610 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | FNV-151 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



