Mercedes-Benz Vito
Esittely Mercedes-Benz Vito, vm. 2017, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/FMK-687
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Toiselta käyttäjältä
Suomi-auto
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: sähköinen
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävä kuljettajanistuin
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
VALOT:
Ledbar-lisäpitkä
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Kahdet renkaat
Pariovet takana
Liukuovi
Tavaratila hyllyt
Seinien ja lattian vanerointi
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Huom! 3G-verkkojen alasajosta johtuen kaikki Mercedes-Benz Me; -etäpalvelun ominaisuudet eivät enää toimi 2016-2018 vuoden Mercedeksissä
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSähkökäyttöiset ikkunatTurboTurvatyynytVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Puolipitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 195000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 65 kW |
| Huippunopeus | 157 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1598 cm3 |
| Keskikulutus | 6.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 164 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 23.11.2016 |
| Edellinen katsastus | 2.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3050 kg |
| Omamassa | 1908 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 5140 mm |
| Korkeus | 1980 mm |
| Leveys | 1930 mm |
| Rekisteritunnus | FMK-687 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




