Isuzu D-Max
Esittely Isuzu D-Max, vm. 2014, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/FLE-758
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastuksella
Lämmitettävät etuistuimet
Vakionopeudensäädin
Ajovakauden hallinta
Vetokoukku
Isofix
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Lavakate
Sähköpeilit.
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 260000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2499 cm3 |
| Keskikulutus | 7.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 192 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 24.2.2014 |
| Edellinen katsastus | 13.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omamassa | 2041 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Ruskea |
| Pituus | 5300 mm |
| Korkeus | 1780 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | FLE-758 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.




