Mitsubishi ASX
Esittely Mitsubishi ASX, vm. 2011, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/FJX-504
ULKONÄKÖ:
Metalliväri
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Panorama lasikattoluukku
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Ajovakauden hallinta
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Aluvanteet
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 139000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 86 kW |
| Huippunopeus | 183 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.4 s |
| Iskutilavuus | 1590 cm3 |
| Keskikulutus | 5.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 135 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 14.1.2011 |
| Edellinen katsastus | 5.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 670 kg |
| Kokonaismassa | 1870 kg |
| Omamassa | 1345 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Pituus | 4300 mm |
| Korkeus | 1630 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | FJX-504 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.




