Nissan Qashqai
Esittely Nissan Qashqai, vm. 2009, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/FJG-833
- Tummennetut ikkunat
- Vakionopeudensäädin
- Lämmitettävät etuistuimet
- 2-alueinen automaattinen ilmastointi
- Vetokoukku
- Lohkolämmitin
- Isofix
- Radio
- Kahdet renkaat
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Suomi-auto
- Juuri katsastettu
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- Huoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetRengaspainevalvonta -järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatTavaratilan turvaverkkoTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 204000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 104 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | 8.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 199 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.2.2009 |
| Edellinen katsastus | 10.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 740 kg |
| Kokonaismassa | 1960 kg |
| Omamassa | 1490 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4320 mm |
| Korkeus | 1620 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | FJG-833 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com



