Skoda Kodiaq
Esittely Skoda Kodiaq, vm. 2019, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/FIA-619
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Huoltohistoria: sähköinen
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
Digitaalinen mittaristo
Nahkaverhoilu
Urheiluistuimet
Lämmitettävä tuulilasi
Istuinlämmitys edessä ja takana
Lämmitettävä ohjauspyörä
3-alueinen automaattinen ilmastointi
Sisätilan tunnelmavalaistus
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Canton äänentoisto
Apple CarPlay-valmius
Android Auto-valmius
MirrorLink-valmius
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED-ajovalot
LED-päivävalot
Kaukovaloassistentti
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Sähkötoiminen takaluukku
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 125000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8.4 s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 7.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 188 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.10.2019 |
| Edellinen katsastus | 27.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2400 kg |
| Omamassa | 1775 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4700 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | FIA-619 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




