Toyota Corolla
Esittely Toyota Corolla, vm. 2007, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/FHZ-355
Suomi-auto
Viimeisin huolto:
Lämmitettävät etuistuimet
Automaattinen ilmastointi
Sähkötoimiset sivuikkunat edessä ja takana
Sähkösäätöiset ulkopeilit
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Radio ja CD-soitin
Vetokoukku
Isofix
Ajovalopesuri
Kahdet renkaat
Kahdet vanteet
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjotietokoneIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 250600 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 91 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1590 cm3 |
| Keskikulutus | 6.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 162 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.3.2007 |
| Edellinen katsastus | 25.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1760 kg |
| Omamassa | 1330 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4540 mm |
| Korkeus | 1470 mm |
| Leveys | 1760 mm |
| Rekisteritunnus | FHZ-355 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



