BMW X1
Esittely BMW X1, vm. 2016, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/ERS-949
ULKONÄKÖ:
Metalliväri - Platinum Silver
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Sähkösäätöiset etuistuimet muistilla, kuljettajan istuin muistilla
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Lämmitettävät etuistuimet
Sisätilan tunnelmavalaistus
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Navigointi
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Driving Assistant Plus -järjestelmä
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Liikennemerkkitunnistin
Kaistavahti
Ruuhka-avustin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED-ajovalot
LED-päivävalot
Kaukovaloassistentti
MUUT LISÄVARUSTEET:
Avaimeton käynnistys
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: sähköinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: MukautuvaÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 100000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.7 s |
| Iskutilavuus | 1499 cm3 |
| Keskikulutus | 5.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 124 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 5.1.2016 |
| Edellinen katsastus | 20.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 740 kg |
| Kokonaismassa | 2005 kg |
| Omamassa | 1505 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4440 mm |
| Korkeus | 1600 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | ERS-949 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




